Redaktor / Obchodní zástupce

Mediální společnost SebiCom, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici obchodního zástupce pro zpravodajský portál a tištěný magazín STAVEBNISERVER.com.

Náplň práce:

Rozvoj obchodu se stálými klíčovými zákazníky a hledání nových obchodních partnerů. Tvorba nabídek a prezentací. Monitorování a reportování stávající konkurence. Účast na tuzemských a zahraničních veletrzích.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • ŘP skupiny B
  • Znalost práce na PC a MS Office
  • Mírně pokročilá znalost AJ, perfektní znalost ČJ
  • Znalost internetového marketingu výhodou
  • Vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • Profesionální vystupování a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Fixní ohodnocení a nadstavbové ohodnocení závislé na výkonech
  • Práci v mladém kolektivu
  • Služební auto, mobilní telefon, notebook
  • Možnost profesionálního a osobního rozvoje
  • Firemní benefity

Místo výkonu:

  • Smetanova 5531, Zlín
  • celá ČR

Jiné sdělení:

V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis s fotografií na e-mail: redakce@stavebniserver.com.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Kontakt:

SebiCom, s.r.o.
Podvesná IV/1376
760 05 Zlín
Česká republika