LetUgo – vjezdový systém se čtením registračních značek

xxh7celcou8uotf2kkoo.jpg
Článek | 14.10.2013 MACH SYSTEMS s.r.o.

Přístupové systémy s identifikací registrační značkou vozidla jsou na trhu již delší dobu, ale jejich použití je stále omezené – hlavně kvůli jejich vysoké pořizovací ceně. Systém LetUgo je profesionální řešení od renomovaného světového výrobce a i přesto poskytuje identifikaci dle RZ/SPZ za bezkonkurenční ceny na českém trhu. V měsíci říjnu a listopadu ještě k tomu až s 15% slevou!

Přístupový systém s automatickými závorami se dnes běžně používá pro řízení vjezdu a výjezdu z omezeného prostoru, kterým je například firemní či hotelová parkoviště, obytná zóna nebo nákladové prostory. K identifikaci uživatele se nejčastěji používají čipové karty nebo bezdrátové ovladače. Ty ale přinášení nároky na jejich pořízení, správu a komfort uživatele - pořizovací náklady bezdrátových ovladačů i RFID karet jsou pro větší parkoviště nezanedbatelné, řidič musí mít identifikátor u sebe, v případě ovladače měnit baterii apod. Přístup na bázi rozpoznání registrační značky (RZ/SPZ) vozidla je tedy vhodnou alternativou.

O systému

http://stavebniserver.com/files/dv99y9j3d0mise35s7r2.jpg

LetUgo je profesionální parkovací, vjezdový a přístupový systém založený na rozpoznání registračních značek vozidel. Systém je modulární a používá digitální kamery pro přečtení RZ vozidla a na jejich základě ovládá závory či brány. K identifikaci uživatele se využívá pouze registrační značka, odpadá tedy nutnost čipových karet či bezdrátových ovladačů, čímž se zvyšuje bezpečnost a komfort uživatele a snižují náklady na identifikační zařízení pro každého uživatele.

Vlastnosti

 • povolení vjezdu a výjezdu dle RZ vozidla
 • správa povolených a zakázaných RZ
 • správa návštěvníků
 • ukládání historie operací včetně RZ a fotky vozidla
 • výpočet poplatku za parkování
 • podrobné statistiky k analýze vytížení a výnosu parkoviště
 • vícejazyčné prostředí, podpora dotykových panelů

Výhody

 • bezkonkurenční cena
 • plně automatický systém – 365/7/24
 • zvýšení bezpečnosti parkoviště záznamem všech operací
 • databáze RZ – každá položka může být omezena časem a dnem v týdnu
 • možnost integrace s existujícím CRM / ERP systémem
 • intuitivní ovládání a konfigurace

 

Správa povolení, ovládání a statistiky

http://stavebniserver.com/files/iazqafwsj4k3dviizi8d.jpg

Součástí systému je intuitivní PC aplikace, která slouží pro nastavení systému, správu databáze registračních značek, monitoring stavu a provádění ručních operací. Samozřejmostí je funkce prohlížení statistik operací s možností filtrace a exportu. Aplikace též poskytuje informaci o volných místech v parkovišti, výpočet poplatku za parkování, podporuje ovládání dotykovým panelem je kompletně v českém jazyce. Systém je možné propojit s libovolným ERP nebo CRM systémem, který zákazník využívá.

Výrobcem celého systému je firma ARH Inc., přední světový výrobce systémů a komponent pro čtení registračních značek, biometrických údajů a dalších OCR aplikací.

http://stavebniserver.com/files/6203evrrv1plh0wt5q71.png

Využití

Díky univerzálnosti systému je jeho využití široké - od malých soukromých parkovišť přes veřejné placené parkovací prostory až po velká parkoviště u průmyslových a vojenských objektů.

http://stavebniserver.com/files/67kef84jsyyverchvym2.png

 

Web produktu, objednávky a instalace

http://www.spzparkovani.cz

Při zakoupení systému v říjnu a listopadu 2013 dostanete až 15% slevu!

 

Distributor pro Českou republiku

MACH SYSTEMS s.r.o.

zakázkový vývoj systému s čtením registračních značek, vývoj Software, Hardware, Automatizace

http://www.machsystems.cz